Kategoriler
Sepetim

Sebzeler

Brand: Fine Food
FİNE FOOD - ORBİT- TAZE FASULYEFine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Orbit taze fasulye donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profesyonel şe..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD BAMYA SİVRİ 0-3Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Bamya Sivri donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profesyonel şef ve aşçıları..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD BEZELYE - 3 No.Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Bezelye donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profesyonel şef ve aşçıların mu..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD BİBER KIRMIZI ŞERİT (2,5Kg.x4)Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Biber kırmızı şerit donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Prof..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD BİBER YEŞİL KÜP 10KG.Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Biber Yeşil donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profesyonel şef ve aş..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD BROKOLİ (2,5Kg.x4)Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Brokoli donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profesyonel şef ve aşçıların..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD BRÜKSEL LAHANASI (2,5Kg.x6)Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Brüksel Lahanası donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profesyone..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD DOMATES KÜP 10x10 (10Kg.x1)Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Domates küp donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profesyonel şef..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD ENGİNAR 5-7 cm İTHAL (50Ad.x4)Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Enginar donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profesyonel şef ..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD ENGİNAR 7-9 cm İTHAL (50Ad.x3)Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Enginar donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profesyonel şef ..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD GARNİTÜR PATATESLİ (2,5Kg.x6)Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Garnitür Patatesli donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profes..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD ISPANAK (2,5Kg.x4)Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Ispanak donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profesyonel şef ve aşçıların..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)
Coupon Code