Kategoriler
Sepetim

Hakkımızda
HAKKIMIZDA

 

Demircioğlu Gıda;

 

1923 yılında Osman Nuri Demircioğlu tarafından kurulmuştur. 1950 yılından itibaren toptan gıda sektörüne girerek tedarik ağını genişleten Demircioğlu Gıda, ürün gamını da aynı şekilde artırarak müşterilerinin gıda konusundaki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir hale gelmiştir.

 

İkinci nesil Ömer Lütfi Demircioğlu ve üçüncü nesil Furkan Demircioğlu ile birlikte faaliyetlerini her geçen gün güçlenerek ve büyüyerek sürdüren Demircioğlu Gıda, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'ndeki yeni ve genişletilmiş depolarıyla yatırımlarını artırmaya devam etmektedir.

 

Bugün Eskişehir, Kütahya, Afyon ve Bilecik illerinde toptan gıda ve tüketim malları tedariği konusunda uzmanlaşan Demircioğlu Gıda; kendi araç parkı ve uzman kadrosuyla müşterilerine hızlı, esnek ve rekabetçi fiyatlarla teslimat sağlamaktadır.

 

Eskişehir'in ilklerinden biri olarak gıda sektöründe hizmet veren Demircioğlu Gıda ile; gıda tedariğinde kalite, hız ve çeşitlilikten ödün vermeden, koşulsuz bağlı olduğumuz temiz, güvenilir ve sürdürülebilir ticaret anlayışımızı gelecek nesillere aktarmak en büyük hedefimiz.

 

ŞİRKET POLİTİKASI

 

Demircioğlu Gıda olarak kurulduğumuz günden bu yana kaliteden ödün vermeden, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve güvenli şekilde karşılamak öncelikli hedefimizdir.

 

Toptan gıda ve tüketim malları sektöründe hizmet veren Demircioğlu Gıda'yı hakettiği şekilde gelecek nesillere aktarabilmek adına tedarik ağımızı ve yatırımlarımızı her geçen gün genişletiyor, profesyonel kadrolarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

 

Coupon Code