Kategoriler
Sepetim

Fine Food

Brand: Fine Food
FİNE FOOD - ORBİT- TAZE FASULYEFine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Orbit taze fasulye donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profesyonel şe..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD 7x7 PARMAK PATATES (2,5Kg.x5)Sofraların vazgeçilmez lezzetlerinden bir tanesi olan patates kızartmasına yeni bir boyut kazandıran Fine Food, sizler için Türkiye'nin en güzel yörelerindeki çiftçilerin yetiştirdiği en güzel patatesleri seçer. Misafirlerinizin lezzet ve sunum açısından etkile..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD 9x18 PATATES (2,5Kg.x6)Sofraların vazgeçilmez lezzetlerinden bir tanesi olan patates kızartmasına yeni bir boyut kazandıran Fine Food, sizler için Türkiye'nin en güzel yörelerindeki çiftçilerin yetiştirdiği en güzel patatesleri seçer. Misafirlerinizin lezzet ve sunum açısından etkiley..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD 9X9 CAT.PARMAK PATATES (2,5Kg.x5)Sofraların vazgeçilmez lezzetlerinden bir tanesi olan patates kızartmasına yeni bir boyut kazandıran Fine Food, sizler için Türkiye'nin en güzel yörelerindeki çiftçilerin yetiştirdiği en güzel patatesleri seçer. Misafirlerinizin lezzet ve sunum açısınd..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD 9X9 PARMAK PATATES (2,5Kg.x6)Sofraların vazgeçilmez lezzetlerinden bir tanesi olan patates kızartmasına yeni bir boyut kazandıran Fine Food, sizler için Türkiye'nin en güzel yörelerindeki çiftçilerin yetiştirdiği en güzel patatesleri seçer. Misafirlerinizin lezzet ve sunum açısından etkile..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD BAMYA SİVRİ 0-3Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Bamya Sivri donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profesyonel şef ve aşçıları..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD BEZELYE - 3 No.Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Bezelye donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profesyonel şef ve aşçıların mu..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD BİBER KIRMIZI ŞERİT (2,5Kg.x4)Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Biber kırmızı şerit donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Prof..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD BİBER YEŞİL KÜP 10KG.Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Biber Yeşil donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profesyonel şef ve aş..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD BÖĞÜRTLEN (2,5kgx4)Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Böğürtlen donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profesyonel şef ve aşçıla..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD BROKOLİ (2,5Kg.x4)Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Brokoli donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profesyonel şef ve aşçıların..
Brand: Fine Food
FİNE FOOD BRÜKSEL LAHANASI (2,5Kg.x6)Fine Food markası, meyve ve sebzelerin en taze halinde toplanmasının ardından özel işleme tabi tutarak dondurulması için hizmet verir. Fine Food Brüksel Lahanası donuk yapısıyla istediğiniz yiyeceğe uygun forma getirerek kullanabileceğiniz bir üründür. Profesyone..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)
Coupon Code